OMEGA, armbandsur, Genève Ladymatic, stål, 1900-talets senare del.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:23 CEST |
| Objektsnummer | 4254061 |
| Höchstes Gebot | 812 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och glas med spricka.