SEIKO, armbandsur, 2 st, stål och doublé, 1900-tal.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 4253615 |
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och ett glas med spricka.