CARTIER, armbandsur, Tank, förgyllt silver, 1990-tal.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 4253496 |
| Höchstes Gebot | 5 121 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Skadade visare och urtavla. Saknar batteri.