LOYAL, armbandsur, Chronographe Suisse, 18K guld, 1950-tal.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:08 CEST |
| Objektsnummer | 4251614 |
| Höchstes Gebot | 6 024 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bucklor och skador.