SPEGEL. Gustaviansk, 1700-talets slut, skuren dekor samt pastellage, bandlindad stav, överstycke med medaljong, förgylld.
| Vollendet | 23 May 2025 18:14 CEST |
| Objektsnummer | 4251121 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, renoverad, pastellage bortfall.