LASSE ÅBERG. "Flygande Hund", färglitografi ur mappen "Fauna", signerad och numrerad 979/2000.
| Vollendet | 03 Jul 2025 14:27 CEST |
| Objektsnummer | 4250817 |
| Höchstes Gebot | 2 050 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Oramat blad.
| Objektsnummer | 4250817 |
| Endet in | Vollendet |
Oramat blad.