LONGINES, armbandsur, guld och stål, 1960-tal.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:03 CEST |
| Objektsnummer | 4250587 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage. Bakboett går ej att stänga.