ANDERS WETTERQVIST (mästare i Stockholm 1766-1793), ett par ljusstakar, rokoko, fyrstämplade AWQ, Stockholm 1774.
| Vollendet | 18 May 2025 15:05 CEST |
| Objektsnummer | 4243599 |
| Höchstes Gebot | 9 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, repor, ena med ställvisa lagningar.