RESEIKONER. 2 st, mässing och emalj, Ryssland, 18/1900-tal.
| Vollendet | 25 May 2025 19:28 CEST |
| Objektsnummer | 4231787 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231787 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.