SILVERTACKA, finsilver, 999/1000, 1003 g, stämplad Malmö Ädelmetall Aktiebolag.
| Vollendet | 30 Apr 2025 13:44 CEST |
| Objektsnummer | 4228171 |
| Höchstes Gebot | 10 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Slitage.
| Objektsnummer | 4228171 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage.