FÅTÖLJ samt SOFFA, Swedish Modern, omkring 1940/50-tal.
| Vollendet | 01 May 2025 15:28 CEST |
| Objektsnummer | 4219270 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage. Ställvis hårdare slitage. Hål undertill på soffan.
| Objektsnummer | 4219270 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |