HENRIK LEHM. Karmstolar "Tiger GM 4106". 6 stycken, Naver Collection, Gramrode Møbelfabrik, Danmark, 2000-tal.
| Vollendet | 18 Apr 2025 10:22 CEST |
| Objektsnummer | 4214598 |
| Höchstes Gebot | 10 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, 1 extra armstöd medföljer.