FIGURIN, 1900-talets första hälft, Goldscheider, Wien, glaserat flintgods.
| Vollendet | 16 Apr 2025 11:26 CEST |
| Objektsnummer | 4213533 |
| Höchstes Gebot | 4 662 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre nagg på blomma samt fotring.
| Objektsnummer | 4213533 |
| Endet in | Vollendet |