IKON. St. Nikolaus undergöraren, tempera på pannå, Ryssland, 17/1800-tal.
| Vollendet | 25 May 2025 19:04 CEST |
| Objektsnummer | 4210872 |
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram. Bruksslitage, färgbortfall.