HÄNGE. St. Göran och draken, silver, ostämplad.
| Vollendet | 25 May 2025 18:24 CEST |
| Objektsnummer | 4208681 |
| Höchstes Gebot | 2 203 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Håller för silver i test.
| Objektsnummer | 4208681 |
| Endet in | Vollendet |