BORDSLAMPA, art deco, tenn dekor av klot i svärtat trä, 1920-tal.
| Vollendet | 23 Apr 2025 14:09 CEST |
| Objektsnummer | 4205371 |
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Upplevs något ostadig, ej funktionstestad, repor , bucklor, sneda delar.