BRITTA MARAKATT-LABBA. "Luossa - Sjön som tömdes", serigrafi, signerad samt numrerad 30/150.
| Vollendet | 08 Apr 2025 17:36 CEST |
| Objektsnummer | 4193469 |
| Höchstes Gebot | 3 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4193469 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.