JONATHAN ADLER. "Jacques", bokhyllor, ett par, Jonathan Adler, USA, mässing och akryl med hyllplan i glas.
| Vollendet | 21 Apr 2025 14:59 CEST |
| Objektsnummer | 4185800 |
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.