BRIO, dockgarderob, trä, rött, motiv framtill av dam med parasoll samt blomsterkorg, etikettmärkt Brio Made in Sweden.
| Vollendet | 01 May 2025 18:02 CEST |
| Objektsnummer | 4176874 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, färg med avskav och repor förekommer.