STAR WARS, ca 50 dlr, skepp och 48 figurer, 1900-talets andra hälft.
| Vollendet | 22 Apr 2025 19:34 CEST |
| Objektsnummer | 4172647 |
| Höchstes Gebot | 2 837 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, färgbortfall, skador, saknar delar, skepp med skador och ej komplett, ej helt genomgången.