4A. VINGLAS, 1700-tal, troligen Lauenstein, Tyskland, gråaktig glasmassa.
| Vollendet | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 4A |
| Objektsnummer | 2366073 |
| Unverkauft | |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.
| Vollendet | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 4A |
| Objektsnummer | 2366073 |
| Unverkauft | |
| Klubbas | Vollendet |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.