166. JOSEF FRANK. Soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, märkt Svenskt Tenn.
| Vollendet | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 166 |
| Objektsnummer | 2349561 |
| Höchstes Gebot | 42 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.