461. YRJÖ EDELMANN. Utan titel, olja på duk, 40 x 30 cm.
| Vollendet | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 461 |
| Objektsnummer | 2231252 |
| Höchstes Gebot | 90 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ej signerad.
| Vollendet | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 461 |
| Objektsnummer | 2231252 |
| Klubbas | Vollendet |
| Föremålet har klubbats. | |
Ej signerad.