KARL OLOF GUNNAR ASPLUND (1893-1965). Vattenbryn, olja på duk, signerad och daterad 54.
| Vollendet | 22 Apr 2025 10:33 CEST |
| Objektsnummer | 4163629 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Färgbortfall, krakerlingar.