MÅRTEN ANDERSSON. David och lejonet, pastell, signerad och daterad 1955.
| Vollendet | 22 Apr 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4162594 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4162594 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.