MAIJA HEIKINHEIMO. LJUSSTAKE, för Artek, 1960/70-tal.
| Vollendet | 27 Apr 2025 16:47 CEST |
| Objektsnummer | 4160324 |
| Höchstes Gebot | 1 100 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4160324 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.