WENDELA SEAGULL STUDIOS, "Family Life", skulptur, gips, 2000-tal, signerad.
| Vollendet | 02 Apr 2025 17:37 CEST |
| Objektsnummer | 4145105 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 4145105 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage.