ALF JARNESTAD (1923-2008). Relief, "Grottekvarn" stengods, signerad Jarnestad samt daterad 80.
| Vollendet | 20 Jul 2025 17:18 CEST |
| Objektsnummer | 4138918 |
| Höchstes Gebot | 3 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Uppskruvad på pannå.