K G NILSON. "Till Newton III", färgserigrafi, signerad och numrerad 108/120, daterad 1983.
| Vollendet | 14 Mar 2025 20:47 CEST |
| Objektsnummer | 4135063 |
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ram med smärre slitage.