SKÅP, palisanderfanér, Farsö Möbelfabrik, Danmark, 1960-tal.
| Vollendet | 14 Apr 2025 17:03 CEST |
| Objektsnummer | 4116462 |
| Höchstes Gebot | 4 353 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Märken.
| Objektsnummer | 4116462 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage. Märken.