SVEN-ERIK JANSON. Olja på pannå, motiv föreställande Slussen, signerad och daterad 1948.
| Vollendet | 06 Mar 2025 12:53 CEST |
| Objektsnummer | 4106992 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick, mindre fläckar.
| Objektsnummer | 4106992 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksskick, mindre fläckar.