DANIEL HERRSTRÖM. Fickur, silver, Stockholm, 1810-tal.
| Vollendet | 20 Mar 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4096403 |
| Höchstes Gebot | 2 804 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.