KAIJA AARIKKA. BAGGE-SKULPTUR. Stämplad Aarikka Finland.
| Vollendet | 04 Mar 2025 20:50 CEST |
| Objektsnummer | 4095916 |
| Höchstes Gebot | 110 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Skador i lackeringen, en kula senare/utbytt.
| Objektsnummer | 4095916 |
| Höchstes Gebot | 110 EUR |
| Endet in | Vollendet |