HARALD NOTINI. Bordslampa, Arvid Böhlmarks Lampfabrik, 1940-tal, Swedish Modern, modell 15296, mässing och alm.
| Vollendet | 23 Mar 2025 18:23 CEST |
| Objektsnummer | 4091844 |
| Höchstes Gebot | 12 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre bruksslitage, skärmen med vissa ojämnheter, renoverad med ny el, SAV garanterar ej funktionen.