SOFFBORD, fällbara sidor, fanerat i mahogny, 1900-tal.
| Vollendet | 21 Feb 2025 20:55 CEST |
| Objektsnummer | 4080149 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ställvis blekt, skiva med värmefläckar.
| Objektsnummer | 4080149 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |