BRANDSLÄCKARE "Guardian" Wilson& Cousins Co LTD. Brompton Ont. Canada. Koppar.
| Vollendet | 03 Mar 2025 11:07 CEST |
| Objektsnummer | 4079726 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, utbytta delar, bucklor.
| Objektsnummer | 4079726 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |