JULKRUBBA, Goebel, Tyskland, med 14 figuriner, keramik, numrerade 940/2000, stall i trä.
| Vollendet | 20 Feb 2025 20:33 CEST |
| Objektsnummer | 4075636 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, delvis med krackeleringar.