TENNFÖREMÅL, 3 dlr., art deco, 1930-1940-tal, kanna med dekor av apa GAB 1933, skrin med mässingsfötter GAB, handspegel.
| Vollendet | 12 Mar 2025 17:17 CEST |
| Objektsnummer | 4073609 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Repor, handspegel och kanna med gravyr, skrin och kanna med mindre bucklor.