BENGT LINDSTRÖM. Litografier 4 st , numrerade 85/200, signerade + BOK om Bengt Lindström.
| Vollendet | 27 Feb 2025 20:42 CEST |
| Objektsnummer | 4069983 |
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Obetydligt hanteringsslitage.