BYRÅ, Swedish Modern, Svensk Möbelindustri AB, 1940/50-tal.
| Vollendet | 15 Feb 2025 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 4067556 |
| Höchstes Gebot | 241 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4067556 |
| Höchstes Gebot | 241 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.