UNDERLÄGG / FAT, sliver, 13 st, GAB, Stockholm, 1960-tal.
| Vollendet | 15 Feb 2025 16:19 CEST |
| Objektsnummer | 4061712 |
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4061712 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.