KISTA / SKRIN, liten modell, allmoge, 1800-talets början.
| Vollendet | 22 Feb 2025 19:01 CEST |
| Objektsnummer | 4054706 |
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Original målning, bruks- och åldersslitage, låset fungerar
Schlüssel vorhanden.