OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. skulptur, föreställande Fyrtornet och Släpvagnen, träskuren dekor, bemålad, signerad på undersidan H.Holm, daterad 1934.
| Vollendet | 11 Feb 2025 13:15 CEST |
| Objektsnummer | 4053243 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Träsprickor, åldersbaserat slitage, färgsläpp, materialbortfall.