KIMONO, HAPPI, Japan, 1970-tal.
| Vollendet | 14 Feb 2025 13:28 CEST |
| Objektsnummer | 4045541 |
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis blekt, hål, märken.
| Objektsnummer | 4045541 |
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Endet in | Vollendet |