BROSCH, gulmetall, stämplad Grossé 1962, Made in Germany, COLLIER, 2 st., pärlimitationer, BROSCH, ARMRING, RINGAR, 2 st., HÄNGE, HALSBAND, 2 st., oädel metall, RING, silver.
| Vollendet | 12 Feb 2025 22:50 CEST |
| Objektsnummer | 4039108 |
| Höchstes Gebot | 1 250 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.