FÅTÖLJER, ett par, "Earl Chair XS Low", Jess Design, etikettmärkta.
| Vollendet | 23 Jan 2025 20:06 CEST |
| Objektsnummer | 4016670 |
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor och märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4016670 |
| Endet in | Vollendet |