SOFFA, 1900-talets andra hälft, trästomme, klädsel av skinn.
| Vollendet | 18 Jan 2025 22:48 CEST |
| Objektsnummer | 4006470 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, skador, lagningar.
Renoveringsbehov föreligger.
Kortsideskuddar med klädsel av konstskinn.