HELGE ZANDÉN (1886-1972). Sydländskt landskap, olja på träpannå, signerad.
| Vollendet | 17 Jan 2025 22:45 CEST |
| Objektsnummer | 3996912 |
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelyrer, ytsmuts.
| Objektsnummer | 3996912 |
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Krackelyrer, ytsmuts.