BIRGITTA AHLIN & SIRKKA LEHTONEN. Skålfat, egen atelje, fasettslipat och blästrat planglas, signerad och daterad -98.
| Vollendet | 27 Dec 2024 11:26 CEST |
| Objektsnummer | 3976487 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.