ARNE NORELL. "Sirocco", fåtöljer, ett par, 1970-tal, jakaranda och läder.
| Vollendet | 16 Feb 2025 16:20 CEST |
| Objektsnummer | 3971704 |
| Höchstes Gebot | 23 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Fläckar, märken.
| Objektsnummer | 3971704 |
| Endet in | Vollendet |